تبلیغات
وبلاگicon
وارکرافت ، دوتا ، مپ ، آموزش و ... - آموزش با هیرو Shadow Shaman
وارکرافت ، دوتا ، مپ ، آموزش و ...
سلام
امروز آموزش Shadow Shaman یا همون Rhasta رو براتون گذاشتم
برای آموزش به ادامه مطلب مراجعه کنید.


این آموزش فقط و فقط یک پیشنهاد معمولی است.

Rhasta ویچ داکتری بود که به اسرار جادوی Voodoo آگاهی کامل داشت. وقتی جنگ میان سنتینل(نایت الف ها) و اسکورج(آندید های طرفدار آرتاس) شروع شد Rhasta به نیروهای متحد سنتینل پیوست تا اسکورج را برای همیشه نابود کند. این هیرو استاد انداختن ward های چند تایی-نگه داشتن و گرفتار کردن دشمن برای مدت کوتاه- و استفاده از صاعقه برای آسیب رساندن به چندین دشمن در یک زمان است!

 

یک صاعقه بر سر دشمنان فرود می آورد! یک لول عالی برای تمام کردن کار هیروی دشمن یا گرفتن پول کریپ ها!

دشمن را هکس می کند! یعنی برای مدت کوتاهی او را تبدیل به جک و جانور می کند که  move speed کمی دارد و توانایی اتک دادن و لول زدن را هم ندارد. هم به درد فرار کردن می خورد و هم گنک را سان می کند!

دشمن را مدتی ذاخل یک طور گیر می اندازد به طوری که نمی تواند شما را اتک بدهد و شما هم ایضآ نمی توانید او را اتک بدهید! البته دست یارانتان و وارد تان که بسته نیست!!!

چندین وارد را ظاهر می کند که به دشمن دمیج وارد می کنند و مدتی بعد ناپدید می شوند که اگر بتوانی در وسط ما ها گیرش بیندازی بسیار راحت می توان هیروی طرف راکشت البته راهای دیگری نیز وجود دارد

اول بازی

 اول بازی فراموش نکنید که باید به یک لن دونفره بروید البته گاهی اوقات برای اینکه آلتیمیت تان را زودتر بگیرد و سطح بازی هم خیلی بالا نیست می توانید به سلومید هم بروید ولی اصلا" انتظار نداشته باشید که وقتی که شدوفیند زیر تاور وسط ایستاده کنار برود و بگذارد شما سلو باشید! اول بازی اگر هیروی دشمن خیلی شوت بود و وقتی کریپ هایش تمام شدند تعلل کرد می توانید با کمک دوستتان و لول ۳ کیل هم بگیرید! ولی در کل بهتر است مانای تان را برای آلتیمیت و کمبوی مرگبار و وحشیانه ی شدوشمن نگه دارید!

کمبوی شدوشمن:

 

اول به فاصله ی مناسبی از هیروی دشمن قرار بگیرید و آلتیمیت تان را درست پشت سرش و در فاصله ی نزدیکی از او بیاندازید. سپس با لول سه تان هیروی دشمن را زیر واردها نگه دارید تا حسابی ازش دمیج بخورد و در آخر اگر زنده از لول سه تان بیرون آمد با لول یک او را بکشید!

وظیفه ی شما در بازی کشتن کری ها دشمن است تا نتوانند پول آتم هایشان را جمع کنند و در اواخر بازی بیشتر با استفاده از لول دو می توانید به کشتن هیرو های دشمن توسط دی پی اس های تیم تان کمک کنید!

آیتم های مناسب:
برچسب ها: آموزش با هیرو، آموزش با هیرو ها، آموزش با هیرو های دوتا، آموزش با هیرو های وارکرافت، آموزش با هیرو Rhasta، اموزش با هیرو Rhasta، آموزش با Rhasta، اموزش با Rhasta، اموزش Rhasta، آموزش Rhasta، آموزش با Shadow Shaman، آموزش با هیرو Shadow Shaman، اموزش با Shadow Shaman، اموزش با هیرو Shadow Shaman، آموزش با هیرو دوتا Shadow Shaman، Shadow Shaman،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 19 دی 1390 توسط ابوالفضل سلطانی