تبلیغات
وبلاگicon
وارکرافت ، دوتا ، مپ ، آموزش و ... - آموزش با هیرو Doom Beringer
وارکرافت ، دوتا ، مپ ، آموزش و ...

اموزش با هیرو Doom Beringer در ادامه مطلب

ابتدا به لول های این هیرو میپردازیم و نحوه ی گرفتن اونها در بازی :

E        :این لول هیرو یونیت یا کریپ های خاصی رو میبلعه و اگر یونیت ها رو بخورید پول خوبی به شما میده اگر این لول رو کامل کنید بابت هر یونیتی که میخورید ۱۰۰ تا به شما پول میده و حالا اگر بعضی از کریپ ها رو بخورید به شما لول هایی رو اضافه میکنه این افکت از ۶٫۶۴ به بعد به این هیرو اضافه شد


T        :این لول این هیرو به شما MS میده البته از هیل حریف کم میکنه و موقعی که لول ۶ رو زدید سعی کنید که با این لول در کنار شخص حریف حرکت کنید که یه وقت در نره اگر هم با ۶ نمرد یه ضریب بهش بزنید حالا ضریب DOOM چیه در لول بعدی عرض میکنم

V       :میرسیم به لول ضریب و یا MULTI این هیرو اکثر تازه کارا این لول رو بلد نیستند،این لول را فقط باید به لول حریف توجه داشته باشید به طوری که:

اگر ۱ بار این لول را گرفته باشید :باید روی شخصی بزنید که لولش ۶-۱۲-۱۸-۲۴ باشد در غیر اینصورت ۱۰۰ تا بیشتر دمیج نمی خورد.

اگر ۲ بار این لول را گرفته باشید :باید روی شخصی بزنید که لولش ۵-۱۰-۱۵-۲۰-۲۵ باشد در غیر اینصورت ۱۵۰ تا بیشتر دمیج نمیخورد.

اگر ۳ بار این لول را گرفته باشید:باید روی شخصی بزنید که لولش ۴-۸-۱۲-۱۶-۲۰-۲۴ باشد در غیر اینصورت۲۰۰ تا بیشتر دمیج نمیخورد.

اگر ۴ بار این لول را گرفته باشد :باید روی شخصی بزنید که لولش ۳-۶-۹-۱۲-۱۵-۱۸-۲۱-۲۴ باشد در غیر اینصورت ۲۵۰ تا بیشتر دمیج نمی خورد.

D    : لول ۶ این هیرو تمام لول های شما بسته شده و حتی ایتم لایف (ستن و ستنیک و لایف استیل و ماسک اف مدنس )شما هم کار نمی کندولی لایف هیرو کار میکند برای این لول هم میگیرد و در ثانیه به ترتیب لول گیری :۱۲-۱۴-۱۶ تا از هیل شما کم میشه و با ۶ قوی کن به ترتیب لول گیری در ثانیه ۱۴-۱۶-۱۸ تا از هیل شما کم میکنه.

حالا هیرو های انتی:

البته بچه ها سنتور هم ضدشه

ایتم ضد:

یار خوب در بازی:

ایتم بندی:

اول بازی:

کمی  جلوتر

کمی جلوتر:

و بعد :

سعی کنید بوت فیس بالا بیارید جواب میده و فول ایتم:

برچسب ها: آموزش با هیرو های، آموزش با هیرو، آموزش دوتا، آموزش با هیرو های دوتا، آموزش با هیرو ها، آموزش، Doom Beringer، آموزش Doom Beringer، اموزش Doom Beringer، آموزش با Doom Beringer، اموزش با Doom Beringer، آموزش با هیرو Doom Beringer، اموزش با هیرو Doom Beringer، آموزش با هیرو دوتا Doom Beringer، اموزش با هیرو دوتا Doom Beringer، آموزش با هیرو وارکرافت Doom Beringer، اموزش با هیرو وارکرافت Doom Beringer، آموزش با هیرو دوتا وارکرافت Doom Beringer، اموزش با هیرو دوتا وارکرافت Doom Beringer،
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 22 دی 1390 توسط ابوالفضل سلطانی